kwiecień 2022 – Szkoła Podstawowa w Grabowie

Wiosenne kanapki

Przedszkolaki uwielbiają warsztaty kulinarne, okres wiosenny to doskonały czas na przygotowanie pysznych i zdrowych kanapek z wykorzystaniem nowalijek. Wcześniej 3-4 i 5 latki przypomniały o potrzebie spożywania warzyw, zawierających witaminy i minerały konieczne do rozwoju. Na stołach były talerze ze zdrowymi produktami: sałatą, rzodkiewką, pomidorami, papryką oraz serem żółtym i wędliną. Każda kanapka była fantazyjna, … Czytaj dalej

Wielkanocne tradycje

Wielkanocne tradycjeOryginalne połączenie tradycji z nowoczesnością- tak można określić jajeczka wielkanocne w wykonaniu przedszkolaków z Grabowa. Zajęcia kreatywne to zawsze mile spędzony czas z niesamowitymi efektami pracy.  

Pamiętamy o seniorach

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne w związku z tym 7 WDH STRAŻNICY UŚMIECHU zaangażowali się w przygotowanie świątecznych kartek dla Seniorów. Z ogromną przyjemnością zostały one przekazane pensjonariuszom Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego i pani dyrektor Zofii Syperek wraz z życzeniami spokojnych i zdrowych świąt. Podczas wręczenia wielkanocnych kartek towarzyszyła atmosfera radości i wzruszenia.  

Kiermasz wielkanocny w SP w Grabowie

  12 kwietnia 2022 roku w naszej szkole zrobiło się słodko i owocowo. Rodzice i pracownicy szkoły zadbali o stoły bogato zastawione wielkanocnymi wypiekami. Pięknie udekorowany korytarz naszej szkoły zapełnił się kupującymi. Chętnych nie brakowało, ponieważ cel kiermaszu był szczytny. Pieniądze przeznaczymy na zakup środków opatrunkowych do Ukrainy. Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy, a kupującym … Czytaj dalej

„Dzień Marchewki”

Przedszkolaki obchodziły „Dzień Marchewki”. Wszystkie nasze działania w tym dniu były związane z tym warzywem . Dzieci dowiedziały się jakie wartości odżywcze posiada marchew i dlaczego należy ją jeść w różnej postaci.Z pomocą Pań, przedszkolaki zrobiły surówkę i zupę krem z marchewki.

Wiosenny ogródek

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza , dlatego przedszkolaki zaprosiły wiosnę zakładając, zielony ogródek w swojej sali. Posadziły kwiatki, szczypiorek, rzeżuchę, owies i kiełki rzodkiewki . Każde dziecko opiekuje się swoją roślinką i codziennie wchodząc do przedszkola sprawdza, czy już urosła.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status