Pamiętamy o seniorach
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne w związku z tym 7 WDH STRAŻNICY UŚMIECHU zaangażowali się w przygotowanie świątecznych kartek dla Seniorów. Z ogromną przyjemnością zostały one przekazane pensjonariuszom Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego i pani dyrektor Zofii Syperek wraz z życzeniami spokojnych i zdrowych świąt. Podczas wręczenia wielkanocnych kartek towarzyszyła atmosfera radości i wzruszenia.
Redaktor
0




