Kiermasz wielkanocny w SP w Grabowie – Szkoła Podstawowa w Grabowie

Kiermasz wielkanocny w SP w Grabowie

 

12 kwietnia 2022 roku w naszej szkole zrobiło się słodko i owocowo. Rodzice i pracownicy szkoły zadbali o stoły bogato zastawione wielkanocnymi wypiekami. Pięknie udekorowany korytarz naszej szkoły zapełnił się kupującymi.

Chętnych nie brakowało, ponieważ cel kiermaszu był szczytny. Pieniądze przeznaczymy na zakup środków opatrunkowych do Ukrainy.

Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy, a kupującym za otwarte serca i kieszenie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status