Ogłoszenia 2023/24

Dzień profilaktyki

18 kwietnia 2024r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie dla rodziców w ramach Dnia profilaktyki w szkole. Zapraszamy rodziców na warsztaty, nt. „Uzależnienia”, które poprowadzi trener z Centrum Profilaktyki i  Reedukacji „ATELIER” z Krakowa. Warsztaty finansowane są przez Gminę Gołdap w  ramach Gminnego Programu Profilaktyki. Po warsztatach profilaktycznych odbędą się zebrania w klasach z wychowawcami.

Dzień profilaktyki w szkole

      9 października 2023r. w naszej szkole odbędzie się Dzień profilaktyki. Uczniowie będą uczestniczyć w spektaklach profilaktycznych, pt. „Zaczarowany eliksir” oraz „Niewinna gra”. Odbędzie się również zebranie dla rodziców, na którym zaprezentowany zostanie spektakl, pt. „Rodzinny dramat”, przez aktorów Teatru Profilaktycznego Kurtyna z Krakowa. Spektakle finansowane są przez Gminę Gołdap w ramach Gminnego Programu Profilaktyki.

 

.

 

 

Dzień profilaktyki w szkole

28 marca 2023r. w naszej szkole odbędzie się Dzień profilaktyki. Tego dnia prowadzone będą warsztaty profilaktyczne dla uczniów, a także spotkanie dla rodziców o  godzinie 15.45. Zajęcia poprowadzi trener z Centrum Edukacji i Profilaktyki Dialog z  Krakowa. Działania są finansowane przez Gminę Gołdap w ramach Gminnego Programu Profilaktyki.


Szanowni Rodzice,
poniżej znajdują się bezpośrednie linki do naboru drogą elektroniczna
 
W razie wątpliwości zapraszamy do szkoły:
– przedszkole – pani Anna Szermińska
– klasa pierwsza – pani Wioletta Janik

zasady naboru_przedszkola

zasady naboru_szkoły podstawowe