„Lekcja o finansach”
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki wzięli udział w wycieczce do Warszawy w ramach projektu „Lekcja o finansach”. Podczas wyjazdu odwiedzili Ministerstwo Finansów oraz Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie poznali zasady funkcjonowania państwa i systemu finansów publicznych. Uczestnicy zwiedzili również warszawskie Stare Miasto, poznając jego historię i zabytki. Przed wyjazdem odbyły się zajęcia przygotowawcze o tematyce finansów oraz budżetu, które pomogły […]




