Witamy wiosnę z uśmiechami na twarzach!
Tegoroczny Dzień Wiosny uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie będą na pewno mile wspominać. Nasza szkolna reprezentacja – głównie szóstoklasiści, ale nie tylko – zajęli drugie miejsce w rozgrywkach międzyszkolnego projektu „Trzymaj formę”. Wielkie gratulacje dla GRABOWIAKÓW, którzy pod okiem pani Agnieszki Pruszyńskiej pokazali swoje możliwości! Natomiast pozostali uczniowie klas IV – VIII dobrze bawili się na zajęciach […]




