Młodzież z seniorami odkrywa internet
W ramach projektu „Szkoła międzypokoleniowa” uczniowie klasy siódmej i ósmej Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie postanowili podzielić się swoją wiedzą z seniorami, pomagając im zrozumieć zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu. Projekt miał na celu podniesienie świadomości użytkowników sieci, zwłaszcza osób starszych, o zagrożeniach, które mogą na nich czyhać w świecie cyfrowym. Uczniowie odbyli specjalne szkolenie, w […]




