19 września, 2021 – Szkoła Podstawowa w Grabowie

Święto 16.Dywizji Zmechanizowanej w Olsztynie

Dnia 19.09.21r. ( niedziela), uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Grabowie : Marysia Osińska, Szymon Chmielewski, Luiza Trzasko i Milena Sikorska wystąpiły z repertuarem piosenek patriotyczno-wojskowych, piosenki dziecięcej i turystycznej w czasie obchodów Święta 16. Dywizji Zmechanizowanej w Olsztynie, reprezentując Klub Wojskowy 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego.  Za swój występ zostały uhonorowane upominkami od organizatora. 

Bieg na orientację

W dniu 18.09.21  pomimo deszczu uczniowie naszej szkoły rozpoczęli przygotowania do zawodów proobronnych. Jedną z dyscyplin jest bieg na orientację. Uczniowie odbyli trening w lesie Kumiecie  z wykorzystaniem specjalnych map oraz stałych punktów rozmieszczonych na terenie lasu. Po treningu bylo ognisko i kiełbaski. 

Sprzątanie świata

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w akcji “Sprzątanie Świata”. Odbyła się ona 17 września 2021r. Uczniowie z zaangażowaniem sprzątali okoliczny teren.  

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status