Podziękowania
Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi Zarzeckiemu, który z własnej inicjatywy, odśnieżył dzisiaj teren wokół Szkoły Podstawowej w Grabowie. Takie zachowanie przywraca wiarę w bezinteresowność drugiego człowieka i wlewa otuchę w nasze serca.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Dyrekcja i społeczność SP Grabowo
Redaktor
0




