„Powitanie wiosny”
Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego”Pierwszy Dzień Wiosny”jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. Klasa I A i B oraz przedszkolaki pożegnały zimę, której symbolem jest słomiana kukła Marzanna – „zimowa panna” i radośnie przywitały wiosnę.
Redaktor
0




















