Dzień Matki w klasie 2
Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.
W poniedziałek, 30 maja w klasie II odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie dzieci do klasy przybyły uśmiechnięte i eleganckie mamy. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim mamom recytując wiersze i śpiewając radosne piosenki. Po występach, dzieci złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Po części oficjalnej odbył się wspólny poczęstunek.








