Dzień matki w przedszkolu
26 maja w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Matki. Dzieci zaprezentowały program artystyczny. Podczas występu przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Za swoje występy dzieci zostały nagrodzone lawiną braw. Mamy były wzruszone, ściskały swoje pociechy i dziękowały za upominki. Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich mam.






Anna Buczyńska
0




