Spotkanie z ratownikiem medycznym
11 marca uczniowie klasy drugiej gościli ratownika medycznego panią Emilię Osińską. Dzieci najpierw wysłuchały zasad udzielania pierwszej pomocy, przypomniały telefony alarmowe. Następnie obserwowały czynności, jakie wykonuje ratownik udzielając poszkodowanemu pierwszej pomocy. Uczniowie pod czujnym okiem pani Emilii, próbowały wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.
Redaktor
0









