Z nami zawsze jest wesoło!!!
Na ostatniej zbiórce harcerze i zuchy z 7WDH Strażnicy uśmiechu zaprosili do wspólnej zabawy dzieci ze świetlicy szkolnej. Tańce i pląsy bardzo przypadły do gustu wszystkim uczestnikom. Z harcerzami i zuchami nie można się nudzić, tu zawsze jest wesoło, energicznie i jak w rodzinie.
Redaktor
0




