Ślubowanie klasy 1 w SP w Grabowie

Dnia 29 października w naszej szkole wielkie święto obchodziły pierwszaki. Solidnie przygotowywały się przez 2 wcześniejsze miesiące i efekt był widoczny. Nikt się nie pomylił, nie zapomniał swojej roli, chociaż trema była spora. Otuchy dodawała obecność rodziców, którzy mogli uczestniczyć w uroczystości. W poprzednim roku dzieciaki nie miały tyle szczęścia.

Ślubowanie tradycyjnie odbyło się na sztandar szkoły. Pasowania na ucznia dokonała pani dyrektor Wioletta Janik. Na koniec wręczono pamiątkowe dyplomy oraz upominki od rodziców. Pani dyrektor gratulowała świeżo upieczonym uczniom i życzyła samych dobrych ocen i wspaniałych chwil w naszej szkole.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status