Powitanie Wiosny
No i doczekaliśmy się!
Jest wreszcie upragniona WIOSNA!
Tęskniliśmy za nią przez wiele zimowych miesięcy. Szkoda tylko, że przyszła z ciemnymi chmurami i deszczem. Z powodu tego deszczu żaden tradycyjny DZIEŃ WAGAROWICZA nie wchodził w grę. Wycieczki muszą jeszcze poczekać parę dni, a tymczasem my dzieciaki z klasy I i III przywitaliśmy wiosnę świetną zabawą w naszej szkole. Były śpiewy, pląsy, zabawy, konkursy i obowiązkowo prezentacja własnoręcznie wykonanych kukieł Marzanny. Niestety słomiane panny nie popłynęły do morza i puki co wesoło śmieją się w klasie. Musimy pomyśleć co dalej z nimi będzie, bo przecież nie chcemy powrotu zimy…przynajmniej do grudnia













