• 87 615-66-35
  • szkola@spgrabowo.pl
  • Grabowo 54, 19-500 Gołdap

Powitanie Wiosny

No i doczekaliśmy się!

Jest wreszcie upragniona  WIOSNA!

Tęskniliśmy za nią przez wiele zimowych miesięcy. Szkoda tylko, że przyszła z ciemnymi chmurami i deszczem. Z powodu tego deszczu żaden tradycyjny DZIEŃ WAGAROWICZA nie wchodził w grę. Wycieczki muszą jeszcze poczekać parę dni, a tymczasem  my dzieciaki z klasy I i III przywitaliśmy wiosnę świetną zabawą w naszej szkole. Były śpiewy, pląsy, zabawy, konkursy i obowiązkowo prezentacja własnoręcznie wykonanych  kukieł Marzanny. Niestety słomiane panny nie popłynęły do morza i puki co wesoło śmieją się w klasie. Musimy pomyśleć co dalej z nimi będzie, bo przecież nie chcemy powrotu zimy…przynajmniej do grudnia