Mali ogrodnicy
Chociaż za oknem jeszcze szaro i ponuro, to przedszkolaki szykują się już do wiosny…
Samodzielnie napełniały doniczki ziemią, sadziły cebulę,siały kwiaty i zioła.
Zabawa była wyśmienita, pełna wrażeń i bogata o nowe doświadczenia i wiadomości.
Redaktor
0



















