Wydarzenia

Spotkanie nt. ziół – klasa 2
Uczniowie klasy drugiej gościli na zajęciach mamę jednego z uczniów klasy, panią Dorotę. Podczas spotkania dzieci poznawały zioła poprzez dotyk, smak i wygląd. Dowiedziały się, jakie znaczenie mają zioła dla zdrowia każdego człowieka. Dziękujemy pani Dorocie za ciekawe spotkanie i ogromną dawkę wiedzy.
Redaktor
0




