Baśń o 12 miesiącach
Dziś gościliśmy w progach naszej szkoły wspaniałych aktorów z Małych Form Teatralnych „Arena” z Białegostoku. Tym razem mieliśmy przyjemność podziwiać grę teatralną w scenerii ” Baśni o dwunastu miesiącach”. Zgodnie z blokiem tematycznym przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 realizują edukację teatralną. Na podstawie obejrzanej baśni powstały piękne prace plastyczno-techniczne. Dzieci omawiały i wskazywały morał poznanej opowieści.
Redaktor
0




