Tydzień grecki – dzień pierwszy
We wtorek 21 marca rozpoczęliśmy „Tydzień grecki” w naszej szkole w ramach promocji naszego projektu. Przez najbliższych kilka dni uczniowie będą wykonywać zadania polegające na poznaniu jednego wybranego elementu kultury.
Dzień pierwszy to wykonanie plakatu przez każdą z klas, z charakterystycznym motywem, kojarzącym się im z Grecją.









Anna Buczyńska
0




