Zakończenie roku szkolnego

  Dzisiaj, 25 czerwca 2021r., odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Na apelu pożegnaliśmy klasę 8, wręczone zostały świadectwa   i nagrody. Uczniowie klas 7 obdarowali ósmoklasistów drobnymi upominkami. Pani dyrektor Irena Łobacz życzyła wszystkim udanych wakacji oraz przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji. Następnie uczniowie rozeszli się do swoich sal z wychowawcami. 

Młodsi uczą się od starszych….

W maju uczniowie klasy II poznali zasady pracy Metodą Projektu. Sami dobrali się w grupy, wybrali temat ,podzielili się zadaniami. Kolejnym etapem było  wykonanie plakatu podczas spotkań domowych.  W  ostatnim tygodniu czerwca efekty swojej pracy drugoklasiści prezentowali najpierw na forum swojej klasy, a następnie dzieciom z „zerówki”.  

Wyróżnienie dla 7GZ Strażnicy uśmiechu i Silva na Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej

12 czerwca w Domu Kultury w Gołdapi odbył się koncert laureatów ⚜️Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej⚜️ podczas którego 7 GZ Strażnicy uśmiechu🙂 i Silva otrzymali wyróżnienie w kategorii zespoły( klasy I-III). Zuchy z Grabowa jak zawsze szerzyli wśród gości i uczestników dobry humor. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę. 🙂

Konkurs plastyczny ,,Bohater z mojej ulubionej książki”

  Pod koniec maja uczniowie z klas 0-3 wzięli udział konkursie plastycznym pt. ,,Bohater z mojej ulubionej książki” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi . Dzieci z naszej placówki ,mimo dużej konkurencji, zajęły w nim wysokie lokaty.   W kategorii   klasy 0 szkół podstawowych: I miejsce zajął Przemysław Jarmułowicz, II Krzysztof Kuczerepa , III Maciej … Czytaj dalej

Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze. Były gry i zabawy, rozgrywki sportowe, ognisko, trochę muzyki. Uczniowie robili również kanapki, sałatki i gofry. Niektórzy pojechali na plac zabaw. Na koniec dnia uczniowie zjedli kiełbaski oraz lody zafundowane przez szkołę.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status