• 87 615-66-35
  • szkola@spgrabowo.pl
  • Grabowo 54, 19-500 Gołdap
Wydarzenia
„Lekcja o finansach”

„Lekcja o finansach”

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki wzięli udział w wycieczce do Warszawy w ramach projektu „Lekcja o finansach”. Podczas wyjazdu odwiedzili Ministerstwo Finansów oraz Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie poznali zasady funkcjonowania państwa i systemu finansów publicznych. Uczestnicy zwiedzili również warszawskie Stare Miasto, poznając jego historię i zabytki. Przed wyjazdem odbyły się zajęcia przygotowawcze o tematyce finansów oraz budżetu, które pomogły uczniom lepiej zrozumieć zagadnienia poruszane podczas wycieczki.