• 87 615-66-35
  • szkola@spgrabowo.pl
  • Grabowo 54, 19-500 Gołdap

Brawo, brawo, brawo! I miejsce uczniów SP w Grabowie

Uczniowie  Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie zwycięzcami VI Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Profilaktyki Uzależnień. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Boćwince, w  której gościliśmy 15 grudnia 2022r. Zwycięski zespół tworzyli następujący uczniowie:

  • Martyna Wiazowska – klasa 8b
  • Igor Protasiewicz – klasa 8a
  • Szymon Szender – klasa 8a

Treści konkursu, do którego uczniowie przygotowywali się były okazją do przypomnienia im wiadomości dotyczących problematyki uzależnień, przemocy, zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia wolnego od wszelkich używek. Dyrektor SP w Boćwince Alicja Różańska, wręczyła uczniom dyplomy i  nagrody  rzeczowe,  które bardzo ich ucieszyły. Gratulujemy!!!

 

Zofia Frydecka