Brawo, brawo, brawo! I miejsce uczniów SP w Grabowie
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie zwycięzcami VI Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Profilaktyki Uzależnień. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Boćwince, w której gościliśmy 15 grudnia 2022r. Zwycięski zespół tworzyli następujący uczniowie:
- Martyna Wiazowska – klasa 8b
- Igor Protasiewicz – klasa 8a
- Szymon Szender – klasa 8a
Treści konkursu, do którego uczniowie przygotowywali się były okazją do przypomnienia im wiadomości dotyczących problematyki uzależnień, przemocy, zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia wolnego od wszelkich używek. Dyrektor SP w Boćwince Alicja Różańska, wręczyła uczniom dyplomy i nagrody rzeczowe, które bardzo ich ucieszyły. Gratulujemy!!!
Zofia Frydecka




