Wycieczka do Gołdapi
Piątek, 9 grudnia, okazał się bardzo miłym i ciekawym dniem, pełnym atrakcji. Uczniowie klas IV- VIII naszej szkoły uczestniczyli bowiem w wycieczce do Gołdapi, która stała się kulturalno-edukacyjną lekcją połączoną z przemiłym spacerem i pysznym obiadkiem w pizzerii. Pierwszym etapem wyjazdu była wizyta w kinie, gdzie obejrzeliśmy ciekawy film familijny pod tytułem „Bella i Sebastian”. Wzruszające zakończenie i gra aktorska wzbudziły nasze zachwyty i sprowokowały dyskusje przy wyjściu z kina. Następnie wybraliśmy się do jednostki wojskowej, gdzie podzieleni na grupy mogliśmy wziąć udział w interesujących zdjęciach oraz poznać specyfikę pracy naszych żołnierzy. Kolejnym punktem wycieczki była smakowita wizyta w Innym Klimacie, gdzie królowała pizza. Taki piąteczek to wspaniałe zakończenie pracowitego tygodnia. Dziękujemy bardzo organizatorom i Pani Dyrektor za taki miły dzień.




