Wielkanocne pieczenie ciast
Tuż przed Wielkanocą dzieci z grupy 3-4 latków wraz z paniami postanowiły upiec przepyszne ciasta. Były to: szarlotka, ciasto czekoladowe z jabłkami oraz tęczowa babka. Wszystkie przedszkolaki z zaangażowaniem wzięły się do pracy a efekt był….smakowity!
Na koniec dnia dzieci zorientowały się, że zniknęły z sali ich własnoręcznie zrobione koszyczki wielkanocne… Okazało się, że zajączek wielkanocny zrobił im małą niespodziankę….
Redaktor
0

























