• 87 615-66-35
  • szkola@spgrabowo.pl
  • Grabowo 54, 19-500 Gołdap

Dzień dobry na dobry początek!

Dziś odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Jak zawsze, cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, gdzie po odśpiewaniu hymnu narodowego Pani Dyrektor uroczyście powitała wszystkich zebranych i przekazała ważne informacje związane z organizacją roku szkolnego 2022/23. Po jej wystąpieniu odbyło się pasowanie uczniów klasy I, którzy stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Życzymy Wam, Pierwszoklasiści,  powodzenia i trzymamy kciuki za Wasze osiągnięcia! Natomiast wszystkim pozostałym uczniom i nauczycielom życzymy udanego roku pełnego sukcesów edukacyjnych!