Plakat
W związku z projektem 20 uczniów z naszej szkoły (z klas VI, VII, VIIIa, VIIIb w roku szkolnym 2022/2023) w połowie września wyjedzie do Grecji. Aby rozpocząć realizację projektu, każda klasa przygotowała plakat promujący cele przedsięwzięcia.
Redaktor
0




