Tydzień Świadomości Czerniaka
Na początku marca 2022r. przez cały tydzień w Szkole Podstawowej w Grabowie obchodzony był Tydzień Świadomości Czerniaka. Koordynator tego projektu, Lech Wronowski zapoznał uczniów klas IV – VIII ze sposobem rozpoznawania oraz profilaktyką rozwoju czerniaka. Uczniowie samodzielnie oraz pod okiem koordynatora pogłębiali wiedzę na ten temat oraz dzieli się nią z rówieśnikami, rodzinami oraz całą społecznością szkolną. Udział w projekcie wzięła również Biblioteka Publiczna w Grabowie oraz Ośrodek Zdrowia z Grabowie.
Lech Wronowski




