Z wizytą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie

12 kwietnia uczniowie klas trzecich gimnazjum Zespołu Szkół w Grabowie – byli z wizytą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie. Nasza młodzież została powitana pysznym śniadaniem, a następnie miała okazję zwiedzić szkołę, zapoznać się z jej ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji. Po obiektach zostali oprowadzeni przez panią Dorotę Kamińską i pana Waldemara Ołyńskiego, którzy przedstawili uczniom korzyści płynące z nauki w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach z języka angielskiego oraz mieli możliwość konkurowania z zawodnikami ZSO z klubu Elovego E-sports w Counter-strike i League of Legends.
Uczniowie mieli również okazję zobaczyć obiekty sportowe np. salę gimnastyczną, siłownię, a także zajrzeć do internatu, który szkoła prowadzi z myślą o swoich uczniach. Inną atrakcją pobytu naszych uczniów w ZSO była wizyta na strzelnicy, gdzie nasi uczniowie pod czujnym okiem instruktora mogli sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status