Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych
W piątek 25 listopada 2016 roku w lesie Kumiecie odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Województwa w biegach przełajowych, które były jednocześnie Mistrzostwami Powiatu. Uczniowie Gimnazjum w Zespole Szkół w Grabowie zajęli czołowe miejsca. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale oraz dyplomy. Pierwsza dziesiątka z każdego biegu ma zapewniony udział w Mistrzostwach Województwa. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i życzymy dalszych sukcesów.
Redaktor
0







