
Wiosenne kanapki
17 kwietnia przedszkolaki z Grabowa wzięły udział w prozdrowotnych zajęciach kulinarnych. Dzieci przygotowywały wiosenne kanapki pełne nowalijek. Zanim rozpoczęły pracę, omówiono zasady bezpieczeństwa oraz wartości odżywcze użytych składników.
Zadaniem przedszkolaków było skomponowanie kanapki tak, aby była wartościowa pod względem odżywczym, estetyczna i smaczna dla jej autora. Powstały kolorowe, apetyczne kompozycje, które dzieci przygotowały samodzielnie.
Przedszkolaki znają i rozumieją zasady zdrowego odżywiania.




