• 87 615-66-35
  • szkola@spgrabowo.pl
  • Grabowo 54, 19-500 Gołdap

Wycieczka do Olsztyna

W dniach 15-17.11.2024 odbyła się wycieczka do Olsztyna. Wzięli w niej udział uczniowie SP w Grabowie i uczniowie SP w Pogorzeli. Program wycieczki był bardzo napięty. Zwiedziliśmy Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie, Zamek i Basztę w Kętrzynie, gdzie znajduje się Muzeum Wojciecha Kętrzyńskiego. Celem naszej wyprawy było nie tylko zwiedzanie i dobra zabawa, ale również zakończenie akcji zorganizowanej przez Fundację „Mam Marzenie”, przeprowadzonej  w obu szkołach. Zawieźliśmy kartony wypełnione zabawkami i artykułami papierniczymi  do magazynu fundacji, która przekaże je do szpitali. Oto fotorelacja z naszego wyjazdu.