Wiosenny ogródek przedszkolaków
Przedszkolaki zawsze dbają o wystrój sali, chętnie przygotowują ozdoby i dekoracje. O kącik przyrodniczy dbają dyżurni, wiąże się to z odpowiedzialnością i szacunkiem do świata przyrody. Wiosenne miesiące są doskonałym czasem na sadzenie, sianie i prace porządkowe. Pięciolatki wraz ze starszymi kolegami z zerówki z zapałem sadziły cebulę, fasolę , siały rzeżuchę i szczypiorek. Kiedy promienie słońca zaglądają w okna naszych klas, możemy zauważyć jak szybko rośnie nasz ogródek na parapecie. Wkrótce pojawiła się zdrowa rzeżucha i pyszny szczypiorek, który wykorzystujemy jako składnik kanapek podczas śniadania. Połączyć mile z pożytecznym to cel naszych wiosennych zajęć ogrodniczych.




