Dzień Samorządności

W tym roku Dzień Samorządności w Szkole Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie obchodziliśmy 13 października. Tego dnia to uczniowie wcielili się w nauczycieli. Okazało się, że to ciężka, ale przynosząca satysfakcję praca. Dziękujemy nauczycielom za codzienne „wlewanie nam oleju do głów” i życzymy cierpliwości i wytrwałości w tej pracy. 

Granty PPGR

W związku z ogłoszeniem nowego programu Granty PPGR – wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym, Burmistrz Gołdapi zaprasza uprawnione rodziny – rodziców uczniów i uczniów pełnoletnich zamieszkałych na terenie Gminy Gołdap do złożenia oświadczenia uczestnictwa w programie.   Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem poniżej:   http://www.goldap.pl/pl/229/30616/gmina-goldap-oglasza-nabor-do-konkursu-na-granty-ppgr-wsparcie-dzieci-z-rodzin-popegeerowskich-w-rozwoju-cyfrowym.html  

XI Dzień Tabliczki Mnożenia 

W piątek, 1 października w naszej szkole obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu przypominaliśmy sobie tabliczkę mnożenia, kodowaliśmy, rozwiązywaliśmy zagadki. Odbył się również konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia. Naszymi mistrzami zostali Maria Osińska, Adam Skarżyński i Katarzyna Turowicz. 

Wspólne muzykowanie

Zuchy i harcerze z Grabowa chętnie uczą się od siebie nawzajem. Po ruchliwych pląsach i szalonych zabawach niezwykle wyciszające jest wspólne śpiewanie.

Dzień kropki w przedszkolu

15 września przedszkolaki z Grabowa obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia motywem przewodnim jest zwykła kropka, z której można wyczarować wszystko dzięki własnej wyobraźni.

Święto 16.Dywizji Zmechanizowanej w Olsztynie

Dnia 19.09.21r. ( niedziela), uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Grabowie : Marysia Osińska, Szymon Chmielewski, Luiza Trzasko i Milena Sikorska wystąpiły z repertuarem piosenek patriotyczno-wojskowych, piosenki dziecięcej i turystycznej w czasie obchodów Święta 16. Dywizji Zmechanizowanej w Olsztynie, reprezentując Klub Wojskowy 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego.  Za swój występ zostały uhonorowane upominkami od organizatora. 

Bieg na orientację

W dniu 18.09.21  pomimo deszczu uczniowie naszej szkoły rozpoczęli przygotowania do zawodów proobronnych. Jedną z dyscyplin jest bieg na orientację. Uczniowie odbyli trening w lesie Kumiecie  z wykorzystaniem specjalnych map oraz stałych punktów rozmieszczonych na terenie lasu. Po treningu bylo ognisko i kiełbaski. 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status